Naše služby pro vaše HR

S čím vám můžeme pomoci


Nábor zaměstnanců

Dle Vašich požadavků vyhledáme kandidáty na jakoukoliv pozici. Naše odměna je předem domluvená za nástup kandidáta do Vašeho týmu. 

Personální audit

Provedeme audit pracovně právní dokumentace s ohledem na změny v zákoníku práce a s nimi souvisejících předpisů. Propočítáme a navrhneme optimalizaci výdajů a možnosti úspor. Pokusíme se odhalit skryté rezervy. Zjištěné nedostatky pak spolu vyřešíme.  

HR Outsourcing

Potřebujete dočasně pokrýt zvýšenou náborovou aktivitu? Nebo vytvořit HR řešení na klíč? Zrevidovat stávající procesy a nastavit nové? Naši konzultanti jsou Vám k službám za hodinovou sazbu.

Legislativní poradenství

Zajistíme vám legislativní poradenství v oblasti pracovního práva a souvisejících předpisů. Můžete si u nás domluvit konzultace nebo vám rovnou připravíme podklady.

Externí mzdové účetnictví, zpracování docházky a mezd

Připravíme pro vaši firmu výstupy nebo celou agendu docházky a podklady pro vyplácení mezd jednotlivým zaměstnancům.

Analýza HR procesů a organizace interních směrnic

Vypracujeme podrobnou analýzu, z které vyhodnotíme, zda máte HR procesy nastavené efektivně. Sestavíme stručně a přehledně interní směrnice, které můžou být užitečným nástrojem.

DRŽTE KROK S DOBOU. Ušijeme Vám na míru firemní video. Externí personalista vám spolu se zkušenými filmovými kameramany vytvoří lákavý spot, který Vám pomůže oslovit budoucí uchazeče. Během pár minut zde představíte Vaši společnost, produkty či služby a příjemné pracovní prostředí. Případní uchazeči o zaměstnání dostanou příležitost nahlédnout do Vaší společnosti a budou motivováni k tomu, aby se o zaměstnání ve Vaší firmě ucházeli.

  • Chcete své kandidáty skutečně zaujmout?
  • Ukázat jim prostředí společnosti ještě před pohovorem?
  • Představit jim, jaké úžasné řešení vaše firma vyvíjí nebo na co se specializuje?
  • Natočíme Vám kariérní video nebo videoinzerát.