Naše služby pro vaše HR

S čím vám můžeme pomoci

Nábor zaměstnanců

Dle Vašich požadavků vyhledáme kandidáty na jakoukoliv pozici (od Asistentky po Zubaře). Naše odměna je předem domluvená za nástup kandidáta do Vašeho týmu. 

Expertis

Plošně zainzerujeme Vaši pozici a představíme Vám všechny relevantní kandidáty. Služba je vhodná pro pozici, na kterou je potřeba přijmout větší množství zaměstnanců, protože odměna agentuře se neodvíjí od počtu přijatých kandidátů, nýbrž je hrazena jako celek.

HR Outsourcing

Potřebujete dočasně pokrýt zvýšenou náborovou aktivitu? Nebo vytvořit HR řešení na klič? Zrevidovat stávající procesy a nastavit nové? Naši konzultanti jsou Vám k službám, za hodinovou sazbu.

Poradenství v oblasti pracovního práva

Budeme na telefonu pro Vaše dotazy ohledně pracovního práva a s tím související smluvní problematiky. Pomůžeme Vám vyřešit náhle vzniklou pracovně-právní situaci, stačí zavolat!

JDĚTE S DOBOU. Vytvoříme Vám karierní video na přání. Externí personalista a zkušení filmoví kameramani Vám dokáží vyrobit nástroj pro oslovení kandidátů, ve kterém během několika minut představíte  svou společnost, své produkty či služby a pracovní prostředí. Dejte možnost potenciálním uchazečům o práci do Vaší společnosti nahlédnout a motivovat je k účasti ve výběrovém řízení.

Tvorba karierního videa na míru
Tvorba karierního videa na míru