Poznejte náš tým

Váš úspěch je pro nás motivací


Společnost Externí personalista s.r.o. vznikla v roce 2015 a od začátku je jejím posláním poskytovat komplexní služby v oblasti HR. Postupem času se k nám připojili HR specialisté zkušení v celé škále odborností, které personalistika vyžaduje. Umíme vyhledávat kandidáty, zaměstnávat je, onboardovat je, tvořit talent management systémy na míru, motivační cafeterie, ale umíme i zaměstnance propouštět a celému HR procesu poskytovat legislativní podporu. Píšeme smlouvy, směrnice, auditujeme stávající dokumentaci, procesy, složení týmů, spokojenost zaměstnanců a samozřejmě i vedení společností. Tvoříme HR oddělení na míru pro start-upy, revidujeme stávající HR procesy při změně situace společnosti, implementujeme docházkové systémy, počítáme mzdy.


Naši konzultanti jsou Vám k dispozici.

Petra Vodičková, Co-Founder & CEO

Oto Vodička, Co-Founder

"Jsem nezávislá HR profesionálka s více než 10 letou praxí z celé řady problematik lidských zdrojů. Jako je rozvoj podnikání, headhunting, nábor, poradenství, audit procesu HR a poskytování pomoci s HR záležitostmi jakékoli společnosti, která to potřebuje."

"Vystudoval jsem právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale mým velkým koníčkem vždy bylo, je a bude HR, setkávání se s novými lidmi, kterým rád pomáhám nalézt nové uplatnění a firmám zase najít vhodné zaměstnance."


Mgr. Zdeňka Tučková

"Proč dělám právě personalistiku? Protože mě baví. Je různorodá, pestrá, rozvíjející, sem tam náročná, nutí mě hledat nové pohledy a postupy. Mění se stejně, jako se mění lidé, a to, co bylo před lety "IN", je už dneska dávno "OUT". Jsem přesvědčena, že lidé jsou klíčem k úspěchu firmy. Moje zkušenosti jsou rozmanité, od nákupu mediálního prostoru a času, přes obchodování a vedení obchodníků, až k personalistice. Za podstatné v současnosti považuji nejenom jak najít nové lidi, ale hlavně jak si je dlouhodobě udržet. Myslím si, že lidé, vztahy a život nejsou černobílé a každá situace má svoje řešení."