Poznejte náš tým

Váš úspěch je pro nás motivací


Společnost Externí personalista s.r.o. vznikla v roce 2015 a od začátku je jejím posláním poskytovat komplexní služby v oblasti HR. Postupem času se k nám připojili HR specialisté zkušení v celé škále odborností, které personalistika vyžaduje. Umíme vyhledávat kandidáty, zaměstnávat je, onboardovat je, tvořit talent management systémy na míru, motivační cafeterie, ale umíme i zaměstnance propouštět a celému HR procesu poskytovat legislativní podporu. Píšeme smlouvy, směrnice, auditujeme stávající dokumentaci, procesy, složení týmů, spokojenost zaměstnanců a samozřejmě i vedení společností. Tvoříme HR oddělení na míru pro start-upy, revidujeme stávající HR procesy při změně situace společnosti, implementujeme docházkové systémy, počítáme mzdy.


Naši konzultanti jsou Vám k dispozici.

Mgr. Petra Vodičková, Co-Founder & CEO

"Jsem nezávislá HR profesionálka s více než 10 letou praxí z celé řady problematik lidských zdrojů. Jako je rozvoj podnikání, headhunting, nábor, poradenství, audit procesu HR a poskytování pomoci s HR záležitostmi jakékoli společnosti, která to potřebuje."

Mgr. Oto Vodička, Co-Founder

"Vystudoval jsem právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale mým velkým koníčkem vždy bylo, je a bude HR, setkávání se s novými lidmi, kterým rád pomáhám nalézt nové uplatnění a firmám zase najít vhodné zaměstnance."


Ing. Radka Jircová

Oblasti HR a personalistiky se věnuji od roku 2017, zejména se zaměřuji na vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, zkušenosti mám také s celkovou agendou interního HR. Zároveň také působím jako lektor a školitel. Vždy mě bavila práce s lidmi, jsem přesvědčena o důležitosti práce, kterou HR odvádí, protože lidé jsou to nejcennější, co každá společnost může mít.

Mgr. Zdeňka Tučková

"Proč dělám právě personalistiku? Protože mě baví. Je různorodá, pestrá, rozvíjející, sem tam náročná, nutí mě hledat nové pohledy a postupy. Mění se stejně, jako se mění lidé, a to, co bylo před lety "IN", je už dneska dávno "OUT". Jsem přesvědčena, že lidé jsou klíčem k úspěchu firmy. Moje zkušenosti jsou rozmanité, od nákupu mediálního prostoru a času, přes obchodování a vedení obchodníků, až k personalistice. Za podstatné v současnosti považuji nejenom jak najít nové lidi, ale hlavně jak si je dlouhodobě udržet. Myslím si, že lidé, vztahy a život nejsou černobílé a každá situace má svoje řešení."